آخرین مطالب

اقتصادی

رئیس کل بانک مرکزی مطرح کرد کاهش نرخ ارز ربطی به ارزپاشی بانک ندارد/ تزریق پول به بورس تا ۲ روز دیگر

رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه تا یکی دو روز آینده پول به صندوق تثبیت بازار سرمایه تزریق می‌کنیم، گفت: برای مقاصد سیاسی ارزپاشی نمی‌کنیم تا قیمت‌ها در بازار ارز کاهشی شود.

کارگران شهرداری کوت عبدالله در طنزی تلخ: فطریه‌ها را به حساب شهرداری بریزید تا فرزندان کارگران صبح عید خوشحال از خواب بیدار شوند!

این کارگران می‌گویند: ما حقوق ماه‌های ۹ و ۱۰ سال گذشته و برج یک امسال به اضافه عیدی و سنوات پایان سال را طلبکاریم. پیمانکار در روزهای اخیر فقط حدود ۳ میلیون تومان علی‌الحساب به حساب ما واریز کرده است و مشخص نیست این مبلغ برای کدام ماه‌هاست.

میرسلیم: عدم اجرای قانون توسط بانک‌ مرکزی منجر به کاهش ارزش پول ملی شده است

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ارزش پول ملی در برابر ارزهای خارجی به یک دهم کاهش یافته، آن را ناشی از عدم اجرای قانون توسط بانک‌ مرکزی دانست.

مبلغ فطریه ۱۴۰۰ اعلام شد؟

دفتر مقام آیت الله العظمی سیّد علی حسینی خامنه‌ای و آیت الله العظمی کرامی قمی مقدار فطریه را اعلام کرد.

پس از جداسازی شرکت از بخش خصوصی و واگذاری به دولت؛ "هفت تپه" کجا می‌رود؟

شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت‌تپه که نام آن با اعتراضات کارگری و مشکلات مدیریتی، گره خورده است، پس از سال‌ها واگذاری به بخش خصوصی که در مقاطعی نیز شائبه‌دار خوانده می‌شد، سرانجام بنا به اعلام دیوان محاسبات کشور به دولت بازگشت.

یک عضو هیات رییسه مجلس خبر داد تحقیق و تفحص از فایل صوتی انتشاریافته ظریف کلید خورد

یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: سه درخواست در خصوص تحقیق و تفحص پیرامون فایل صوتی انتشاریافته از وزیر امور خارجه مطرح شده که در جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی بررسی و در صورت تصویب در روز سه شنبه در صحن مجلس مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

روحانی در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت: طبق برنامه وزارت بهداشت، تا پایان تیر ۱۳ میلیون نفر گروه پرخطر واکسینه می شوند

دویست و بیست و سومین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت روز یکشنبه به ریاست رئیس جمهور برگزار شد. در ابتدای این جلسه پیرو تصمیمات ستاد هماهنگی اقتصادی دولت برای تامین منابع لازم و اولویت بخشی در پرداخت های ضروری تهیه، تامین و خرید واکسن ، دستگاههای مختلف گزارش های اقدامات انجام شده در این زمینه را ارایه کردند.

۵۸ شهید در انفجار منطقه شیعه‌نشین کابل

شمار تلفات انفجار در برابر مدرسه دخترانه «سیدالشهدا» واقع در منطقه شیعه‌نشین شهر کابل به ۵۸ شهید و بیش از ۱۵۰ زخمی افزایش یافته است.

شریک مالک هفت تپه رابط مالی با سازمان منافقین در سال ۸۸ بوده! Pdf

احمد نادری نماینده مجلس: شخصی که هفت تپه به او واگذار شده بود، نه اهلیت امنیتی داشت و نه اهلیت مدیریتی؛ شریکی داشت که جزو عناصر ارتباطی با جریان نفاق در سال ۸۸ بود و خودش هم سبب شد میزان تولید به شدت کاهش یابد.

بررسی مشکلات حقوق پرسنل شهرداری و پروژه های نیمه تمام شوش و الوان

در راستای بررسی نقش تعامل ادارات امور مالیاتی و شهرداریها در دستیابی به منابع مالی پایدار و تسریع در عمران و آبادی شهرها و همچنین پیگیری حقوق پرسنل، نشست مشترک دکتر "محمد کعب عمیر" نماینده مردم شریف شوش و کرخه در مجلس شورای اسلامی، "جهانشاه ارزانی یبرگانی" مدیرکل امور مالیاتی استان خوزستان، شهرداران و شورا شهرهای شوش و الوان، برگزار و مشکلات موجود بررسی شد.

هفت تپه شوش خلع ید شد

پس از ابطال واگذاری‌های فسادآمیز بنگاه‌ها و واحد‌های تولیدی مانند هپکو، ایران ترانسفو، ماشین سازی تبریز، شرکت تولید نیروی برق شاهرود، شرکت آب وخاک پارس، شرکت کشت و صنعت دامپروری مغان، سیلوی سنقر، شرکت تراورس البرز و شرکت فولاد میبد، با ورود دستگاه قضایی، شرکت هفت تپه نیز از واگذاری معیوب رهایی یافت و به بیت المال بازگشت.

جوانان نامزد شورای ششم فارغ از هر تیپ و جناحی دور هم جمع شدند .

به گزارش خبرنگار صبح ملت نیوز در ۱۷ اردیبهشت ماه ساعت ۱۰ شب ،درحسینیه شهروزیان به همت دبیرجمعیت آبادگران دزفول مهندس محمد شهروزیان تعداد کثیری از نامزدهای جوان جهت هم اندیشی در مورد برنامه های آتی و شورای شهر گردهم آمدند و باهم به گفتگو و تبادل نظر پرداختند .

رادیوشوش منتشر شد Pdf

با سلام و آرزوی قبولی طاعات شما همراهان گرامی من.سعید فرخی به همراه همکارم خانم صوفیا حاجی پوربا بخش خبری رادیو صبح ملت ویژه شهرستان شوش در خدمت شما هستیم.

حرکت بازار خودرو برخلاف جهت تصمیم شورای رقابت!

به دنبال افزایش قیمت کارخانه‌ای محصولات خودروسازان برای سال جاری توسط شورای رقابت، تصورها براین بود که طبق روال دفعات پیش، قیمت‌ها در بازار آزاد نیز افزایش یابد؛ چراکه سواستفاده‌گران بسیاری، منتظر چنین فرصت‌هایی هستند تا قیمت خودرو را دست‌خوش نوسان‌های افزایشی کنند؛ اما این بار گویا هنوز خبردار افزایش قیمت رسمی نشده‌اند و قیمت‌ها نسبت به دو هفته پیش نه‌تنها افزایش نداشته که بلکه در برخی محصولات کاهشی هم شده؛ البته دو احتمال برای این کاهش وجود دارد که به آن خواهیم پرداخت.

رادیو خبری خوزستان منتشر شد Pdf

با سلام و آرزوی قبولی طاعات شما همراهان گرانقدر،من سعید فرخی فر به همراه همکارم خانم زینب مولایی با بخش خبری رادیو صبح ملت ویژه ی استان خوزستان،در خدمت شما هستیم.

رادیو خبری صبح ملت ویژه شهرستان دزفول منتشر شد Pdf

با سلام و آرزوی قبولی طاعات شما همراهان گرامی، من سعید فرخی فر به همراه همکارم خانم زهرا عزتی فر با بخش خبری رادیو صبح ملت ویژه شهرستان دزفول در خدمت شما هستیم.

مالیات صفر برای شرکت‌های زیان‌ده و امهال ناکارآمد برای صنوف !

در بین مصوبات دولت برای حمایت از بازار سرمایه، صفر محاسبه شدن مالیات شرکت‌های بورسی به منظور افزایش سرمایه نیز دیده می‌شود، درحالیکه از زمان ورود ویروس کرونا به کشور فعالان اقتصادی و صنوف تنها به امهال‌های ناکارآمد مواجه شده‌اند.

شرکت لوله سازی خوزستان به شرکت داروسازی تبدیل می شود

مالک شرکت بیان کرد: بر اساس مطالعاتی که انجام داده ایم تصمیم داریم چهار طرح اقتصادی را در این شرکت عملیاتی کنیم که مهمترین این طرح ها داروسازی است. وی گفت: این مطالعات بر اساس نیاز استان و توجیه اقتصادی که برای این شرکت خواهد داشت انجام گرفته است. عشق ادامه داد: طرح های دیگر شامل تولید لوازم آرایشی و بهداشتی تولید مواد اولیه بطریهای آب معدنی و ایجاد یک پژوهش سرا در این شرکت است. مالک شرکت لوله سازی استان ادامه داد : پیش از این شرکت لوله سازی کار تولید لوله های چدنی با سایز ۶۰۰ را انجام می داد که به دلیل عدم نیاز بازار و موسسات و دستگاه‌های مختلف تولید لوله های چدنی برای این شرکت دیگر توجیه اقتصادی ندارد.

توضیح دادستان اهواز درباره وضعیت شرکت لوله‌سازی خوزستان

عباس حسینی‌پویا با اشاره به صدور دستور قضایی برای جلوگیری از تخریب شرکت لوله‌سازی خوزستان اظهار کرد: فعلا جلوی حراج این شرکت را گرفته‌ایم؛ پیشنهاد می‌کنم کارگروهی زیر نظر استاندار خوزستان تشکیل شود و به مشکلات شرکت رسیدگی و آن‌ها را حل کند تا شرکت به چرخه تولید بازگردد.

تعطیلی بدون حمایت داد اصناف را درآورد یا حمایت کنید یا قرنطینه کامل!

نماینده وزیر صنعت، معدن و تجارت در اتاق اصناف ایران با اشاره به اجاره‌ای بودن حدود ۴۰ درصد واحدهای صنفی، از ارائه پیشنهاد تشدید پروتکل‌های بهداشتی، تداوم فعالیت مشاغل و تشدید نظارت‌ها به ستاد ملی کرونا خبر داد و گفت: نمی‌توان محدودیت‌های نظارت را رد کرد، اما یا باید بسته حمایتی برای مشاغل آسیب دیده در نظر گرفته شود یا قرنطینه کامل اعمال شود.

اخبار حمیدیه Pdf

کلیپ خبرهای حمیدیه

وزیر نیرو اعلام کرد وعده عراق برای پرداخت سریع مطالبات ایران/ مذاکره برای تامین ارز مورد نیاز واکسن

وزیر نیرو در خصوص مطالبات ایران از عراق در بخش انرژی گفت: در مقایسه با بخش گاز،‌ مطالبات بخش برق بسیار عدد کمتری است و در حال پیگیری هستیم و وزیر برق عراق امروز وعده کردند که با سرعت بیشتری در هر دو بخش برق و گاز پرداخت‌های خود را انجام دهند.

سایه سنگین مشکلات بر سر پارک بازسازی آبادان

این پارک که در هفت هکتار مساحت با تنوع و معماری خاص بنا شده است، دارای موزه، ساختمان هنرهای معاصر، وسایل بازی و ورزشی و...است که متاسفانه مدت هاست مورد بی مهری واقع شده و بلاتکلیف رها شده است

نرخ تسعیر ارز بانک‌ها ۱۵ هزار و ۹۰۰ تومان شد

یکی از مصوبات جدید دولت برای حمایت از بازار سرمایه اصلاح نرخ تسعیر دارایی‌های ارزی بانک‌ها است که در این زمینه بانک مرکزی نرخ جدید تسعیر ارز را اعلام کرد.

آخرین مطالب

رویای من یک شاخه گل جای تفنگ است

قطع درختان بهشتی اهواز بدون دلیل

رئیس سازمان آتش‌نشانی شیراز: سیرک شیراز در شعله‌های آتش سوخت

رفع مشکل توسعه شرکت قند شهدای دزفول با پیگیری سید احمد آوایی

بگو مگوی ادامه‌دار شورای نگهبان با مجریان کشور: مصوبات لازم الاجراست

معاونت بهداشت دانشگاه جندی شاپور : واکسیناسیون هدفمند راه حل منطقی برای کشورهای با محدودیت منابع است.

مخالفت ریس جمهور با مصوبه شورای نگهبان

دستگاه‌ امنیتی عربستان لجین الهذلول را احضار کرد

رئیس کل بانک مرکزی مطرح کرد کاهش نرخ ارز ربطی به ارزپاشی بانک ندارد/ تزریق پول به بورس تا 2 روز دیگر

درخواست نویسنده شوشی :از مسئولین تقاضا دارم برای نویسندگان حق تالیف در نظر بگیرند که مشکلی مادی برای چاپ کتاب نداشته باشند

دفاع جنتی از تعیین شرط سنی برای کاندیداها

آثار لیراوی، پژوهشگر بوشهری در حوزه ادب عامه

کارگران شهرداری کوت عبدالله در طنزی تلخ: فطریه‌ها را به حساب شهرداری بریزید تا فرزندان کارگران صبح عید خوشحال از خواب بیدار شوند!

وداع با بیژن افشار

خطیب زاده: عراق باید از اماکن دیپلماتیک ایران صیانت کند/هدف مذاکرات تهران-ریاض امور دوجانبه و منطقه‌ای است

راه اندازی پردیس سینمایی در دزفول

راهکار لیلی رشیدی برای پیشگیری از یک وحشت‌زدگی

میرسلیم: عدم اجرای قانون توسط بانک‌ مرکزی منجر به کاهش ارزش پول ملی شده است

باز هم انفجار در افغانستان با ده‌ها کشته و زخمی

8 صبح فردا؛ آغاز ثبت نام از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری

ملاک بررسی صلاحیت داوطلبان پرونده افراد است نه نگاه سیاسی

منطقه آزاد بوشهر با پشتوانه 70 سال نگرانی

استورجن خطاب به لندن: رفراندوم استقلال صرفا مساله زمان است

نجات معدنچیان گرفتار سیل در روداب سبزوار

کمبود بیش از 200 پایگاه اورژانس در تهران

*⭕نقدی بر جوابیه اخیر پیمانکار آکواریوم شریعتی در خصوص تلف شدن ماهیان

تبرئه زنی که همسرش را با تفنگ شکاری کُشت؛ رای دادگاه ترکیه: دفاع مشروع در برابر خشونت خانگی

مبلغ فطریه 1400 اعلام شد؟

اعزام 3 گردان دیگر ارتش صهیونیستی به کرانه باختری/ افزایش آتش‌سوزی در شهرک‌های اطراف غزه

ظریف در کمیسیون امنیت ملی مجلس: میدان و دیپلماسی در کنار هم منافع ملی را تامین می کند