آخرین مطالب

محمد رشیدپور

رادیوشوش منتشر شد Pdf

با سلام و آرزوی قبولی طاعات شما همراهان گرامی من.سعید فرخی به همراه همکارم خانم صوفیا حاجی پوربا بخش خبری رادیو صبح ملت ویژه شهرستان شوش در خدمت شما هستیم.

رادیو خبری خوزستان منتشر شد Pdf

با سلام و آرزوی قبولی طاعات شما همراهان گرانقدر،من سعید فرخی فر به همراه همکارم خانم زینب مولایی با بخش خبری رادیو صبح ملت ویژه ی استان خوزستان،در خدمت شما هستیم.

رادیو خبری صبح ملت ویژه شهرستان دزفول منتشر شد Pdf

با سلام و آرزوی قبولی طاعات شما همراهان گرامی، من سعید فرخی فر به همراه همکارم خانم زهرا عزتی فر با بخش خبری رادیو صبح ملت ویژه شهرستان دزفول در خدمت شما هستیم.

تصویر برداری فیلم سینمایی «ریشه درخاک»آغازشد.

باحضور آقایان مهندس صالحی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان چهارمحال بختیاری مهندس هادی پور ریس شورای شهرستان.کیار مهندس امانی ریس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کیار وجمعی ازمسئولین محلی تصویر برداری فیلم سینمایی «ریشه درخاک »به تهیه کنندگی و کارگردانی آقای محسن کیانی باموضوع پاسداشت جنگلهاوفرهنگ سازی درزمینه محیط زیست وجلوگیری ازقطع جنگلهای بلوط آغاز شد

رادیو شوش منتشرشد Pdf

با سلام و ادب حضور شما شنوندگان گرامی رادیو صبح ملت ویژه شهرستان من رضا عدالت به همراه همکارم خانم حبیبی،ضمن گرامی داشت روز ملی خلیج فارس، با بخش خبری امروز جمعه نهم اردیبهشت ماه در خدمت شما هستم.

رادیو خبری صبح ملت ویژه شهرستان دزفول منتشر شد Pdf

با سلام و ادب حضور شما شنوندگان گرامی رادیو صبح ملت ویژه شهرستان دزفول، من سعید فرخی فر به همراه همکارم خانم نادکی پور با بخش خبری امروز جمعه نهم اردیبهشت ماه در خدمت شما هستیم.

رادیو خبری استان خوزستان منتشرشد Pdf

دوم اردیبهشت،زاد روز زنده یاد قیصر امین پور شاعر متعهد ایران زمین گرامی باد . با سلام و روز به خیر خدمت شما شنوندگان عزیز رادیو صبح ملت ویژه ی استان خوزستان. من سعید فرخی به همراه همکارم خانم کاهکش ،ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما عزیزان، توجه شما را به اهم اخبار استان در هفته ای که گذشت،جلب می کنم.

رادیوخبری صبح ملت ویژه شهرستان دزفول منتشر شد Pdf

دوم اردیبهشت، زادروز زنده یاد قیصر امین پور شاعر متعهد ایران زمین گرامی باد. با سلام و روز به خیر خدمت شما شنوندگان عزیز رادیو صبح ملت ویژه شهرستان دزفول ،من سعید فرخی به همراه همکارم خانم عزتی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما عزیزان توجه شما را به اهم اخبار شهرستان در هفته‌ای که گذشت جلب می کنم.

رادیو خبری خوزستان منتشر شد Pdf

✅سلام به شما شنوندگان گرامی رادیو صبح ملت ویژه ی استان خوزستان. رمضان الکریم، ماه قرآن و ماه بندگی پروردگار بر شما نیکان،گرامی باد. من سعید فرخی به همراه همکارم خانم دکتر محبوبه کاهکش توجه شما را به اهم اخبار استان،در هفته ای گذشت،جلب میکنم.

رادیوشوش منتشر شد Pdf

✅سلام و درود به شما شنوندگان عزیز و فهیم رادیو صبح ملت،ویژه ی شهرستان شوش. رمضان،ماه برکت و ضیافت الهی را بر شما سروران ارجمند،گرامی باد. من رضا عدالت پور به همراه همکارم خانم زینب مولایی توجه شما را به اخبار شهرستان در هفته ای که گذشت،جلب میکنم.

رادیو صبح ملت ویژه شهرستان دزفول منتشر شد Pdf

✅سلام و درود به شما شنوندگان فهیم رادیو صبح ملت ویژه شهرستان دزفول. رمضان ماه برکت و رحمت بر شما عزیزان گرامی باد. من سعید فرخی به همراه همکارم خانم نادکی پور،توجه شمارا به بخش خبری امروز جلب میکنم.

مدیر عامل خانه مطبوعات خوزستان :مطالبات رسانه ها توسط ادارات پرداخت شوند

افشار پرویزی بابادی مدیر عامل خانه مطبوعات خوزستان با اشاره به مصوبه استانداری برای حضور چندین خبرنگار در جلسات و نشست های خبری از استاندار محترم خواست تا این موضوع پیگیری شود و موانع سد راه خبرنگاران برداشته شود. پرویزی بابادی با تاکید بر پرداخت مطالبات اصحاب رسانه، نشریات و روزنامه ها از برخی سازمان های خواستار پیگیری این موضوع شد تا حق و حقوق رسانه های استان که مطالباتی از ارگان ها دارند پرداخت شود.

رادیوشوش منتشر شد Pdf

رادیوشوش منتشر شدبا صدای زینب مولایی ورضا عدالت پور با مروری بر مهم ترین خبرهای شهرستان شوش

رادیوخبری خوزستان منتشر شد Pdf

رادیوخبری خوزستان منتشر شد با صدای دکتر محبوبه کاهکش و سعید فرخی با مرور مهم ترین خبرهای استان در هفته ای که گذشت

بهسازی پس ا زتخریب غیر عمد خانه مستقیمی نژاددر دستور کار میراث فرهنگی شوشتر

این خانه از خانه های ارزشمند و زیبا مربوط به دوره قاجاریه در شوشتر است و در محله دلدل این شهرستان قرار دارد. به گزارش خبرنگار صبح ملت نیوز ، این خانه تاریخی توسط مالکین آن وقف امور خیریه گردیده است و یکی از گزینه های احیای آن درمانگاه و کلینینگ بهداشتی می باشد .به دلیل شکسته شدن لوله آب شهری در مجاورت دیوار جنوبی آن، رانش شدیدی در این بخش از بنا به وجود آمده بود و خطر ریزش در آن احساس می گردید .

پادکست دوران کودکی مولانا منتشر شد (قسمت ششم ) Pdf

بلخ زیبا بود .پر از بیدهای معلق که گیسوان خود را پریشان کرده بودند و سروهای بلند قامت همیشه سبز ،با آسمان لاجوردی که چشم را روشنایی می داد .بلبلانی که روزها در باغ هایش می خواندند و باد صبا که مسیر عبورش را آن شهر برگزیده بود و بهار دل انگیزی که فرا رسیده بود . بهاالولد سلطان العلما همه چیز این شهر را یک بار دیگر در ذهنش مرور کرد از رودخانه هایش،از کوه هایش و مردمانش و حتی علف ها و درختان در هم گره خورده اش که به او می گفتند که آنجا دیگر جای ماندن نیست .یک بار دیگر نامه ای را که سلطان خوارزمشاه برای او فرستاده بود

اکران مستند ساباطهای دزفول

اکران مستند ساباط های دزفول در ساعت۳۰ :۲۱ در سالن اجتماعات دانشگاه اصول الدین با حضور جمعی از دست اندرکاران و هنرمندان معماری دزفول که به علت ویروس کرونا به صورت خصوصی برگزار شد .

نشست مجمع نمایندگان چهارمحال بختیاری و خوزستان در حال برگزاری است

به گزارش خبرنگار صبح ملت نیوز ، از شهرکرد این نشست برای همکاری و مشارکت های اصولی بین دواستان با میزبانی مجمع نمایندگان چهارمحال وبختیاری در حال برگزاری است . این نشست هم اندیشی با قرائت آیه از کلام های مجید و سپس با اجرای سرود ملی ایران آغاز شد .

فردوس حاجیان :تاوقتی که فرهنگ سرلوحه کاربشری نباشد. وضع بشرهمین خواهد بود Pdf

از شعر وشاعری ، نقد اجتماعی و بررسی هویت ایرانی با دکتر فردوس‌حاجیان مبتکر نویسنده و کارگردان سینمایی ایرانی گفتگوی صمیمانه درباره نقد های اجتماعی ، وضعیت سینمای ایران و صلح بشری گفتگو می‌کنیم. امید است با ما همراه باشید. این گفت‌وگو در سه قسمت برای مخاطبین صبح ملت نیوز ارائه خواهد شد و در کوتاه‌ترین زمان ممکن تمام گفته های دکتر خبرنگار صبح ملت به صورت متن در اختیار مخاطبین این پایگاه قرار خواهد گرفت لطفاً ما را به دوستان خود معرفی نمایید

باتری هایی که با نفس کشیدن انرژی تولید می کنند

کاهش منابع سوخت های فسیلی و عدم تـجدیدپذیری آن ها از یک سـو و لـــزوم کاهــش آلودگــی های زیست محیطی از سوی دیگر، باعث روی آوردن دولـت ها و شرکت های بزرگ دنیا به منابع تأمین انرژی پاک شده است.

رادیوصبح ملت ویژه استان خوزستان منتشرشد Pdf

سلام و درود خدمت شما شنودگان رادیو صبح ملت ویژه استان خوزستان من محبوبه کاهکش با اهم اخبار در هفته ای که گذشت در خدمت شما هستم. هفته‌ی منابع طبیعی و روز درختکاری بر شما عزیزان گرامی باد. روز درخت‌کاری یکی از مهمترین روزهای سال است و بهانه ‌ای است برای این که ما به محیط زیست احترام گذاشته و آن را احیاء کنیم.

آخرین مطالب

رویای من یک شاخه گل جای تفنگ است

قطع درختان بهشتی اهواز بدون دلیل

رئیس سازمان آتش‌نشانی شیراز: سیرک شیراز در شعله‌های آتش سوخت

رفع مشکل توسعه شرکت قند شهدای دزفول با پیگیری سید احمد آوایی

بگو مگوی ادامه‌دار شورای نگهبان با مجریان کشور: مصوبات لازم الاجراست

معاونت بهداشت دانشگاه جندی شاپور : واکسیناسیون هدفمند راه حل منطقی برای کشورهای با محدودیت منابع است.

مخالفت ریس جمهور با مصوبه شورای نگهبان

دستگاه‌ امنیتی عربستان لجین الهذلول را احضار کرد

رئیس کل بانک مرکزی مطرح کرد کاهش نرخ ارز ربطی به ارزپاشی بانک ندارد/ تزریق پول به بورس تا 2 روز دیگر

درخواست نویسنده شوشی :از مسئولین تقاضا دارم برای نویسندگان حق تالیف در نظر بگیرند که مشکلی مادی برای چاپ کتاب نداشته باشند

دفاع جنتی از تعیین شرط سنی برای کاندیداها

آثار لیراوی، پژوهشگر بوشهری در حوزه ادب عامه

کارگران شهرداری کوت عبدالله در طنزی تلخ: فطریه‌ها را به حساب شهرداری بریزید تا فرزندان کارگران صبح عید خوشحال از خواب بیدار شوند!

وداع با بیژن افشار

خطیب زاده: عراق باید از اماکن دیپلماتیک ایران صیانت کند/هدف مذاکرات تهران-ریاض امور دوجانبه و منطقه‌ای است

راه اندازی پردیس سینمایی در دزفول

راهکار لیلی رشیدی برای پیشگیری از یک وحشت‌زدگی

میرسلیم: عدم اجرای قانون توسط بانک‌ مرکزی منجر به کاهش ارزش پول ملی شده است

باز هم انفجار در افغانستان با ده‌ها کشته و زخمی

8 صبح فردا؛ آغاز ثبت نام از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری

ملاک بررسی صلاحیت داوطلبان پرونده افراد است نه نگاه سیاسی

منطقه آزاد بوشهر با پشتوانه 70 سال نگرانی

استورجن خطاب به لندن: رفراندوم استقلال صرفا مساله زمان است

نجات معدنچیان گرفتار سیل در روداب سبزوار

کمبود بیش از 200 پایگاه اورژانس در تهران

*⭕نقدی بر جوابیه اخیر پیمانکار آکواریوم شریعتی در خصوص تلف شدن ماهیان

تبرئه زنی که همسرش را با تفنگ شکاری کُشت؛ رای دادگاه ترکیه: دفاع مشروع در برابر خشونت خانگی

مبلغ فطریه 1400 اعلام شد؟

اعزام 3 گردان دیگر ارتش صهیونیستی به کرانه باختری/ افزایش آتش‌سوزی در شهرک‌های اطراف غزه

ظریف در کمیسیون امنیت ملی مجلس: میدان و دیپلماسی در کنار هم منافع ملی را تامین می کند