آخرین مطالب

رویای من یک شاخه گل جای تفنگ است

سه شنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۸:۰۴ - درج شده در گروه: سیاسی

رویای من صلح است، صلحی سبز و زنده ذهنی که رویا دارد و نبضی تپنده اندیشه‌ای که خون در آن راهی ندارد جائی برای کبر و خودخواهی ندارد رویای من یک شاخه گل جای تفنگ است جائی که دور از فتنه و کشتار و جنگ است آن‌جا که هرگز طرحی از بمبِ اتم نیست شادی و لبخند کسی در اشک، گم نیست

رئیس سازمان آتش‌نشانی شیراز: سیرک شیراز در شعله‌های آتش سوخت

دوشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۵:۴۲ - درج شده در گروه: اجتماعی

محمدهادی قانع عصر دوشنبه ۲۰ اردیبهشت به خبرنگاران گفت: ساعت ۱۳ و ۳۷ دقیقه امروز حادثه آتش سوزی در سیرک واقع در بلوار دکتر حسابی به سامانه ۱۲۵ اعلام و بلافاصله ماموران دو ایستگاه آتش نشانی ۸ و ۴ به همراه تانکر آب به محل حادثه اعزام شدند.

بگو مگوی ادامه‌دار شورای نگهبان با مجریان کشور: مصوبات لازم الاجراست

دوشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۴:۳۲ - درج شده در گروه: سیاسی

سخنگوی شورای نگهبان درباره لازم الاجرا بودن مصوبه انتحاباتی این شورا تاکید کرد: کسانی از نظر این شورا ثبت نام کننده در انتخابات ریاست جمهوری تلقی می‌شوند که مدارک مذکور در مصوبه این شورا را هنگام ثبت نام ارائه کرده باشند.

واکسیناسیون تمامی افراد جامعه درشرایط فعلی از اقدامات توصیه شده برای کاهش مرگ و میر ناشی از کروناست. گرچه اما واگرهایی درمورد توانایی واکسن ها برای قطع پاندمی کرونا وجود دارد ولی کاهش زنجیره انتقال و مرگ و میر، مورد وثوق تقریبا تمامی صاحب نظران است.

دفاع جنتی از تعیین شرط سنی برای کاندیداها

دوشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۸:۲۹ - درج شده در گروه: سیاسی

دبیر شورای نگهبان تعیین شرط سنی ۴۰ تا ۷۵ سال برای نامزدی انتخابات ریاست جمهوری را خدمتی از طرف شورای نگهبان دانست و گفت: بدین ترتیب از ثبت نام‌های بی حد و حصر جلوگیری شد.

آثار لیراوی، پژوهشگر بوشهری در حوزه ادب عامه

دوشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۱:۳۳ - درج شده در گروه: فرهنگی

معلمی دلسوز و پژوهشگر پرتلاش فرهنگ عامه

راه اندازی پردیس سینمایی در دزفول

دوشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۴:۴۴ - درج شده در گروه: فرهنگی

این اقدام با توجه به پتانسیل بالای شهرستان دزفول به لحاظ جمعیتی، فرهنگ و سبقه هنری انجام می‌شود

راهکار لیلی رشیدی برای پیشگیری از یک وحشت‌زدگی

دوشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۲:۰۰ - درج شده در گروه: فرهنگی

هر چند سالن‌های تئاتر باز شده اما این بدان معنا نیست که گروه‌های نمایشی آمادگیِ رفتن روی صحنه را داشته باشند و اعتماد تماشاگران هم برای حضور در سالن، جلب شده باشد. به همین دلیل ظاهرا همچنان باید به ظرفیت‌های دیگری برای اجرای نمایش بیندیشیم. اجرای نمایش در فضای باز یکی از همین ظرفیت‌هاست که پیش از این هم گروه‌های نمایشی، از آن بهره برده‌اند.

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ارزش پول ملی در برابر ارزهای خارجی به یک دهم کاهش یافته، آن را ناشی از عدم اجرای قانون توسط بانک‌ مرکزی دانست.

منطقه آزاد بوشهر با پشتوانه 70 سال نگرانی

دوشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۲:۰۵ - درج شده در گروه: اجتماعی

برخی آن را به سفر حسن روحانی در سال ۱۳۹۳ نسبت می‌دهند و برخی دیگر آن را برنامه محمود احمدی‌نژاد در دولت نهم می‌دانند. استاندار بوشهر اما، اعتقاد دارد جرقه آن را دکتر مصدق زده است. بنیان "منطقه آزاد بوشهر" را هرکه بنا نهاده باشد برای مردم این شهر مهم نیست، چرا که نگرانی‌های آن در این ۷۰ سال همیشه بیشتر از امیدهایش بوده است...

استورجن خطاب به لندن: رفراندوم استقلال صرفا مساله زمان است

دوشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۱:۰۵ - درج شده در گروه: اجتماعی

بوریس جانسون و حزب محافظه‌کار او که در اسکاتلند اپوزیسیون به شمار می‌روند، قویا با برگزاری رفراندوم مخالفت کرده و گفته‌اند که این مساله در سال ۲۰۱۴ که اسکاتلندی‌ها با ۵۵ درصد رای مخالف مقابل ۴۵ درصد موافق علیه استقلال رای دادند، حل و فصل شده است. اما احزاب طرفدار استقلال در انتخاباتی که روز پنجشنبه انجام شد، اکثریت را در پارلمان اسکاتلند به دست گرفتند و استورجن گفت که این دوباره او را موظف می‌کند تا پس از بحران کرونا برنامه‌های مرتبط با رفراندوم دوم را پیش ببرد.

نجات معدنچیان گرفتار سیل در روداب سبزوار

دوشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۹:۱۵ - درج شده در گروه: اجتماعی

رئیس جمعیت هلال احمر سبزوار گفت: در پی بارش شدید باران و جاری شدن سیلاب در روستای اریان بخش روداب سبزوار، هفت معدنچی در سیل گرفتار شده بودند که با تلاش چهار ساعته نیروهای هلال احمر نجات یافتند.

کمبود بیش از 200 پایگاه اورژانس در تهران

دوشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۷:۵۰ - درج شده در گروه: اجتماعی

رئیس مرکز اورژانس تهران با بیان اینکه در حال حاضر تهران دارای ۲۲۵ پایگاه اورژانس است گفت: با توجه به تراکم و مسیر ها، تهران به ۴۲۰ پایگاه نیاز دارد.

مبلغ فطریه 1400 اعلام شد؟

يکشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۰:۵۸ - درج شده در گروه: فرهنگی

دفتر مقام آیت الله العظمی سیّد علی حسینی خامنه‌ای و آیت الله العظمی کرامی قمی مقدار فطریه را اعلام کرد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که وزیر امور خارجه در جلسه این کمیسیون تاکید داشت که با ایده دو قطبی کردن میدان و دیپلماسی موافق نیست و به هیچ عنوان این موضوع را دنبال نمی کند و معتقد است میدان و دیپلماسی در کنار هم می تواند منجر به تامین دقیق منافع ملی شود.

قالیباف در جلسه با آیت‌الله رئیسی چه گفت؟

يکشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۶:۳۴ - درج شده در گروه: سیاسی

در جلساتی که اخیرا آیت الله رئیسی و محمدباقر قالیباف حضور داشته اند، قالیباف گفته است با اینکه کارآمدی هدف اصلی است که جریان انقلاب باید به آن دست پیدا کند اما تا پیروزی در انتخابات به دست نیاید نمی شود به کارآمدی فکر کرد به همین دلیل برای پیروزی جریان انقلاب باید بر سر یک نامزد وحدت کرد.

شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت‌تپه که نام آن با اعتراضات کارگری و مشکلات مدیریتی، گره خورده است، پس از سال‌ها واگذاری به بخش خصوصی که در مقاطعی نیز شائبه‌دار خوانده می‌شد، سرانجام بنا به اعلام دیوان محاسبات کشور به دولت بازگشت.

ژان میشل فرودون ـ عکاس، محقق سینما و رئیس سابق کایه دو سینما ـ یکی از سمبل‌های فرهنگی کشور فرانسه محسوب می‌شود. او در یک نشست مجازی درباره نگاه عباس کیارستمی ـ هنرمند فقید ایرانی ـ به عکاسی و نگاه واحد او در فیلم سازی، عکاسی و شعر صحبت کرد.

تهیه کننده «روزهای آبی»، با اعلام اینکه تصویربرداری این مجموعه تا چند روز آینده به پایان می‌رسد، می‌گوید، بزرگترین نگرانی‌شان حفظ سلامتی اکبر عبدی به عنوان بازیگر اصلی سریال بوده که با وجود کسالت در این سریال بازی کرده است.

مقامات چینی: بقایای موشک چینی در نزدیکی مالدیو وارد جو زمین شد

يکشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۳:۱۰ - درج شده در گروه: سیاسی

به گفته‌ی اداره‌ی هوانوردی چین بقایای موشک "لانگ مارچ ۵ بی" صبح روز یکشنبه در اقیانوس هند در نزدیکی جزایر مالدیو وارد جو زمین شده است.

یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: سه درخواست در خصوص تحقیق و تفحص پیرامون فایل صوتی انتشاریافته از وزیر امور خارجه مطرح شده که در جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی بررسی و در صورت تصویب در روز سه شنبه در صحن مجلس مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

ممنوعیت و جریمه‌های سفر در تعطیلات عید فطر

يکشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۸:۲۵ - درج شده در گروه: سیاسی

با آغاز سیر نزولی کرونا در کشور و به منظور تثبیت این وضعیت، سفر در تعطیلات عید فطر ممنوع اعلام شد. اما این ممنوعیت شامل سفر با وسایل حمل و نقل عمومی نمی‌شود و اقامت در هتل نیز محدودیتی ندارد.

وزیر علوم از آمادگی دانشگاه‌ها برای پذیرش حضوری دانشجویان از اول مهر خبر داد و گفت: کلاس‌های عملی دانشجویان برای ترم جاری در تابستان به صورت جبرانی برگزار خواهد شد.

ظریف: بایدن باید تصمیم بگیرد

يکشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۳:۵۰ - درج شده در گروه: سیاسی

محمد جواد ظریف، شنبه شب در توییتی نوشت: همزمان با آنکه در تلاش برای احیای برجام در وین هستیم، لازم است به یاد بیاوریم که از کجا این موضوع آغاز شد. سه سال قبل در چنین روزی، یک دلقک سیه‌روی تعهدات ایالات متحده ذیل برجام و قطعنامه ۲۲۳۱ را نقض کرد.

بت شکنی! محصول فرهنگ است؟

يکشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۷:۴۴ - درج شده در گروه: سیاسی

در خبرها آمده بود 《 شکستن بت ها در هند بخاطر نجات ندادن مردم از کرونا 》 در این راستا "پرویز امینی دانشجوی دکترا پژوهش هنر" تحلیلی دارند که در ادامه خواهد آمد. کانتکست یا متن کرونا، یا هر پدیده غریب! با ناتوانی انسان، آیا منجر به تولید این اتفاق( فرهنگ... تغییر!) نگشته است؟ نقش این بیماری مگر جز این است که در متن ماجرا قرار گرفته است؟ پس منجر به تغییر فرهنگ گشته است! ... اگر فرهنگ ها، متن تولید می کردند! رسالت هنرمندان و حتی برگزیدگان پروردگار، در کجای این اندیشه قرار دارد!؟ ...

شبانه ویا بطور مشکوک ‌شخصی را ازمنزلش بیرون نبرید

شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۹:۴۲ - درج شده در گروه: فرهنگی

هر گاه شخصی را که شبانه و به طور مشکوکی از محل سکونتش دعوت کرده و بیرون برده اند مفقود شود ، دعوت کننده ضامن دیه اوست. مگر اینکه ثابت کند که آن فرد زنده است یا اگر فوت کرده به مرگ عادی یا عللی که ارتباطی به او نداشته فوت کرده یا اگر کشته شده دیگری او را به قتل رسانده.

پایگاه های نظامی کشورها در برابر تحویل واکسن!+ فیلم

شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۹:۴۳ - درج شده در گروه: اجتماعی

انتشار کلیپی از افشاگری یک شبکه هندی از قراردادهای استعماری فایزر نوشت: شبکه هندی Vion در گزارشی افشاگرایانه به قراردادهای شرکت فایزر با کشورهای گوناگون پرداخت و حقائق عجیبی را افشا کرد. بر این اساس، شرکت فایزر از کشورهای گوناگون خواسته است که برای تضمین پرداخت پول واکسن ها، باید پایگاه های نظامی خود را در اختیار این شرکت آمریکایی قرار دهند.

اخلاق و یاوه های مدروز

شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۷:۲۸ - درج شده در گروه: سیاسی

در روزگاری زندگی می کنیم که بمباران واژه های رنگارنگ و میان تهی ، نه فقط بر دانش ما نمی افزاید ، که گاه چون پوستین وارونه، ما را از دریافت حداقلی دانش واقعی دور می کند. شواهد هر روزه ، این واقعیت را اثبات می کند . سخنان پشت پرده ای که در عیان ، دیگر است ، وعده هایی که در حرف می ماند ، استفاده از واژه هایی که گاه گوینده از مفهوم آن بی خبر است ، دامی که ممکن است ، مرا نیز در سیطره ی خویش اسیر کند. این دام بیشتر در قلمرو برخی سیاستمداران چهره نشان می دهد و بعد از آن در حیطه ی روشنفکرنمایانی که با خواندن اندکی، خود را وارث دانایی گذشتگان وطلیعه داران دروازه ی طریق تازه می دانند ، بعد از آن در وسیع ترین طیف، طیف کسانی که به هر دلیل ، خود را دانا و دیگران را احمق فرض می کنند، این گروه در هر قشری ، در هر سرزمینی ، با هر فرهنگی ، یافت می شوند. خواندن یادداشتی مرا به یاد کتاب تامل برانگیز ، یاوه های مدروز ، آلن سوکال و ژان برک مونت انداخت. مقاله ای که در سال ۱۹۹۶ در نشریه ی امریکایی social text نوشته شده بود، به نام : «گذر از مرزها ؛ به سوی هرمنوتیک دگرسان کننده ی گرانش کوانتومی » با عنوانی پر طمطراق ، ساختاری محکم و مزّین به نام کسانی که هر کدام به ظاهر قله ای بودند ، کسانی مانند: ژاک لکان ، برونو لاتور، ژاک دریدا، میشل سرز و بسیاری دیگر. هیچ کس نمی توانست باور کند ، اندیشمندی ، آگاهانه مطلبی بی معنا بنویسد؛ اما نوشته شده بود. مقاله مورد توجه واقع شد ؛اما ماجرا به اینجا ختم نشد.

هفت تپه شوش خلع ید شد

شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۹:۳۵ - درج شده در گروه: اقتصادی

پس از ابطال واگذاری‌های فسادآمیز بنگاه‌ها و واحد‌های تولیدی مانند هپکو، ایران ترانسفو، ماشین سازی تبریز، شرکت تولید نیروی برق شاهرود، شرکت آب وخاک پارس، شرکت کشت و صنعت دامپروری مغان، سیلوی سنقر، شرکت تراورس البرز و شرکت فولاد میبد، با ورود دستگاه قضایی، شرکت هفت تپه نیز از واگذاری معیوب رهایی یافت و به بیت المال بازگشت.

یکی از مشکلاتی که در سازمان ها شهرداری وجود دارد و نگرانی مردم در این باره هست نداشتن سیستم های مکانیزه و یکپارچه برای شهرداری و شهر میباشد

نقدی بر کتاب:آتاسای نویسنده:محمدرضا یوسفی تصویرگر: نازلی تحویلی ناشر: نشرشباویز

فراخوان چهارمین دوره مسابقه ادبی : دل نوشته و خاطره نویسی به مناسبت چهار خردادماه

جوانان نامزد شورای ششم فارغ از هر تیپ و جناحی دور هم جمع شدند .

شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۹:۲۹ - درج شده در گروه: سیاسی

به گزارش خبرنگار صبح ملت نیوز در ۱۷ اردیبهشت ماه ساعت ۱۰ شب ،درحسینیه شهروزیان به همت دبیرجمعیت آبادگران دزفول مهندس محمد شهروزیان تعداد کثیری از نامزدهای جوان جهت هم اندیشی در مورد برنامه های آتی و شورای شهر گردهم آمدند و باهم به گفتگو و تبادل نظر پرداختند .

سرمایه هایی که در غربت به بار می نشینند

جمعه ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۳:۰۰ - درج شده در گروه: سیاسی

نخبگان​، سرمایه های ملی کشورها به شمار می روند که می توانند موجب توانمندی کشور خود در زمینه های اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی و سیاسی شوند. آنها به دلیل داشتن تخصص در حوزه های علمی و آشنایی با استاندارد های جهانی قادرند علم ، فناوری ، صنعت و افزایش تولید را در یک جامعه ایجاد کنند و چنانچه زمینه مناسبی برای فعالیت شان فراهم شود ، با تولید علم ، می توانند هم شرایط اشتغال را ​بهبود بخشند و هم از روش های نادرست و ضررآفرین در طرح های اجرایی ​کشور جلوگیری کنند. در جامعه ای که​ توانمندی های نخبگان نادیده گرفته می شود و​نیروهای متخصص و کارآمد​، کنارگذاشته می شوند ، مسئولیت های خطیر در حوزه های علمی ، اقتصادی ، فرهنگی و سیاسی به دست کسانی می افتد که توانایی لازم را برای مدیریت ​ندارند. عواقب این سوءمدیریت ها ، دامنگیر یک کشور می شود . زمانی که نخبگان به موقعیت شغلی و اجتماعی مناسبی دست نمی یابند ،​انگیزه مهاجرت​در آنها تقویت می شود. عوامل متعددی زمینه مهاجرت نخبگان را فراهم می سازد که​ دلایل زیر برخی از آنهاست.

تبلیغات کاندیداهای ششمین دوره انتخابات شورای شهر و روستاها

جمعه ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۳:۰۲ - درج شده در گروه: سیاسی

معرفی خود در پایگاه خبری صبح ملت نیوز

🔷به گزارش خبرنگار صبح ملت نیوز;امروز جمعه ۱۷اردیبهشت ۱۴۰۰نشست هم اندیشی تبلیغات انتخاباتی با حضور شهردار شوش و کاندیدای ششمین دوره شورای شهر و اصحاب رسانه شهرستان برگزار شد. 🔷در این نشست حسینی شهردار شوش برای کنترل و حفظ زیبایی های شهر در تبلیغات شورای شهر نیز برنامه هایی ارائه دادن که تبلیغات به صورت عادلانه بزام تمام کاندیدها صورت بگیرد

دکتر الله‌کرم لیراوی آسمانی شد

جمعه ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۸:۴۸ - درج شده در گروه: فرهنگی

دکتر لیراوی بخشی از هویت فرهنگی دیار خوزیان بود، روح او در میان این دیار جاری است و حدیث گفته‌های او سینه‌به‌سینه ساری و جاری خواهد بود

حرکت بازار خودرو برخلاف جهت تصمیم شورای رقابت!

جمعه ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۹:۲۳ - درج شده در گروه: سیاسی

به دنبال افزایش قیمت کارخانه‌ای محصولات خودروسازان برای سال جاری توسط شورای رقابت، تصورها براین بود که طبق روال دفعات پیش، قیمت‌ها در بازار آزاد نیز افزایش یابد؛ چراکه سواستفاده‌گران بسیاری، منتظر چنین فرصت‌هایی هستند تا قیمت خودرو را دست‌خوش نوسان‌های افزایشی کنند؛ اما این بار گویا هنوز خبردار افزایش قیمت رسمی نشده‌اند و قیمت‌ها نسبت به دو هفته پیش نه‌تنها افزایش نداشته که بلکه در برخی محصولات کاهشی هم شده؛ البته دو احتمال برای این کاهش وجود دارد که به آن خواهیم پرداخت.

دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و فرمانده قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا در نامه ای که در نخستین ساعات صبح امروز خطاب به وزیر راه و شهرسازی و فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران صادر شد، به استناد مصوبه رؤسای کمیته های تخصصی ستاد ملی مدیریت کرونا در حضور رئیس‌ محترم جمهوری، ممنوعیت کلیه سفرها در ایام عید فطر در سراسر کشور، از ساعت ۱۲ روز سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه تا ظهر روز شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ را رسما ابلاغ کرد.

اقدام عجیب باشگاه برایتون در حذف نام و پرچم ایران!

جمعه ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۵:۳۹ - درج شده در گروه: اجتماعی

داستان نیمکت نشینی های علیرضا جهانبخش قطعا برای این بازیکن و هواداران پرشمار تیم ملی فوتبال ایران اتفاقی ناراحت کننده است. بعد از گل زیبای او به چلسی و درخشش در بازیهای برایتون در جام اتحادیه، انتظار می رفت گراهام پاتر سرمربی برایتون نگاه ویژه ای به این بازیکن داشته باشد.

حمید هیراد از حمایت طرفداران خود قدردانی کرد

پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۷:۰۸ - درج شده در گروه: هنر و رویدادها

هیراد در این پیام تصویری خطاب به طرفداران خود می‌گوید: «سلام به همه عزیزان. ان‌شالله که حال دلتان خوب باشد و همیشه تن‌تان سالم باشد. مرسی از همه کسانی که در این چند وقت به یادم بودند، هوایم را داشتند و برایم انرژی فرستادند. دست تک تک مردمم را می‌بوسم که به یادم هستید. خیلی مراقب خودتان باشید. مرسی از کادر درمان بیمارستان شریعتی که در این چند وقت تمام تلاش خود را برای بهبودی من کردند و هنوز هم انجام می‌دهند. تمام تلاشم را می‌کنم با دعای خیر و انرژی‌هایتان این مرحله را سپری کنم. خیلی مراقب خود باشید. همیشه دوست‌تان دارم و به یادتان هستم.»

آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا در دیدار با ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهوری اوکراین گفت: روسیه یک تعداد از نیروها را عقب کشیده است اما تعداد چشمگیری از نیروها همچنان در مرز اوکراین هستند.

رویارویی کشتی‌های جنگی انگلیس و فرانسه در دریای مانش

پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۰:۲۶ - درج شده در گروه: اجتماعی

دو کشتی گشت زنی نیروی دریایی بریتانیا همزمان با تجمع حدود ۸۰ قایق فرانسوی در بندر "سن هلیه" در اعتراض به قوانین پسابریگزیت برای حقوق ماهیگیری، وارد آب‌های جرسی شدند.

، طی روزهای اخیر شهروندان کوی‌ مندلی در غرب اهواز با ارسال تصاویری از عدم جمع آوری زباله ها توسط شهرداری منطقه ۶ و انباشت آنها در معابر ابراز نارضایتی و خواهان پاکسازی محیط مسکونی و کاهش مخاطرات بهداشتی شدند

پیام فرماندار شوش به مناسبت گرامیداشت روز جهانی قدس

پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۱:۵۷ - درج شده در گروه: اجتماعی

امروز با گذشت هفت دهـه اشغالگری سرزمین های فلسطینی توسط صهیونیسـت ها و با حمایت دولت مستکبـر آمریکا جنگ های متعددی را علیه ملت مظلوم فلسطین و همه مسلمانان و آزادگان جهان داشته است که در طول این سالها شاهد جنایت و کودک کُشی رژیم سفاک صهیونیستی بوده ایم و به درستی که دیگر شعار صهیونیست ها از نیل تا فرات جای خود را به شعار و واقعیت سرزمین مقاوم فلسطین از بَحر تا نَهر نه یک وجب کمتر بدل شده است و به فرمودۀ مقام معظم رهبری دیگر دوران بزن در رویی و دوران رژیم های آپارتاید نظامی به پایان رسیده است و به پایان تاریخ حیات شجرۀ ملعونۀ خبیثۀ صهیونیستی نزدیک خواهیم شد و بزودی اُمت بزرگ اسلامی در بیت المقدس نماز جمعه و جماعت خواهد خواند.

سخنرانی امانوئل مکرون به مناسبت دوصدمین سالگرد مرگ ناپلئون

پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۲:۵۹ - درج شده در گروه: سیاسی

امانوئل ماکرون : "خورشید نبرد آسترلیتز هنوز می درخشد."

وزیر علوم: توان رقابت با دانشگاه‌های برتر جهان را داریم

پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۵:۵۵ - درج شده در گروه: سیاسی

وزیر علوم با تاکید بر اینکه فعالیت‌های علمی و فناورانه سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی، آهنگ و روند رو به رشد داشته است، گفت: امروز در حوزه‌ها و رشته‌های تخصصی دانشگاه‌های کشور پیشرفت‌هایی دیده می‌شود که توان رقابت با برترین دانشگاه‌های جهان را دارند.

سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت‌وگوی ویژه خبری چهارشنبه شب شبکه دو سیما اظهار کرد: در آستانه روز قدس هستیم و شایسته است در ابتدای کلام از یک فرمانده بزرگ شجاع که تصویر جاودانه او بر همه قلب‌ها نقش بسته است و آن کسی که بیرقدار آزادی قدس و مشعل‌دار روح مقاومت در همه سرزمین‌های اسلامی بود یاد کنیم، در این شب عزیز از سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی یاد می‌کنم که یاد و خاطره او همیشه در دل‌های ما زنده است.

رییس مجمع نمایندگان خوزستان:خانه‌دار شدن مردم چالشی جدی در استان است

پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۷:۳۸ - درج شده در گروه: خوزستان

سید کریم حسینی روز چهارشنبه در نشست شورای مسکن خوزستان در استانداری بیان کرد: خوزستان در زمینه تولید مسکن نسبت به دیگر استان‌های کشور دچار عقب افتادگی است و برنامه‌ریزی در این رابطه باید در دستور کار دستگاه‌های متولی قرار گیرد.

آتش گرفتن ماشین معلمان عشایر شهرستان ایذه در روز معلم

پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۸:۴۷ - درج شده در گروه: اجتماعی

مجید باقری مسئول اموزش عشایر شهرستان ایذه در گفتگویی با خبرنگارما اعلام کرد در سال جاری باتوجه به وجود بیماری منحوس کرونا

زن مالیایی 9 قلو به دنیا آورد

چهارشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۵:۳۱ - درج شده در گروه: فرهنگی

زن مالیایی ۹ قلو به دنیا آورد

«فاضل میبدی»، عضو مجمع محققین حوزه علمیه قم، در رابطه با شعرخوانی محمود کریمی در شب قدر و توهین به وزیر امورخارجه ‌گفت: یکی از علل دین گریزی در جامعه این است که دین تبدیل به یک ابزار شده تا افراد مقاصد گروهی و جناحی خود را دنبال کنند، این مسئله مهمی است که به آن توجهی نمی‌شود. برخی از مداحان که سوادی از اسلام ندارند و چیزی از قرآن نمی دانند، برای دنبال کردن اهداف و مقاصد سیاسی و اقتصادی خود مقدسات دین را ابزاری برای مبارزه‌ با کسی که در اردوگاه حزبی آنها نیست قرار می دهند.

سفر ناگهانی بن زاید به ریاض برای گفت‌وگو درباره ایران

چهارشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۱:۰۶ - درج شده در گروه: اجتماعی

منابع رسانه‌ای می‌گویند، ولیعهد ابوظبی در سفر امروزش به عربستان با ولیعهد این کشور در رابطه با مذاکرات هسته‌ای ایران رایزنی می‌کند.

پایان فاز نخست تست انسانی واکسن «فخرا» با تزریق بر 135 نفر

چهارشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۳:۵۶ - درج شده در گروه: سیاسی

احمد کریمی - مدیر پروژه واکسن فخرا در مراسم پایان تزریق فاز نخست کارآزمایی بالینی این واکسن، با آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم عزیز ایران در شب های قدر و همچنین تسلیت ایام شهادت حضرت امیر المومنین (ع)، گفت: امروز تزریق فاز اول کارآزمایی واکسن فخرا به پایان رسید و ان‌شاءلله پس از جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل نهایی داده‌ها وارد فاز دوم خواهیم شد. کریمی افزود: پروتکل‌های مربوط به آغاز فاز دوم واکسن «فخرا» به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور ارسال شده است و ان‌شاءلله پس از اخذ مجوزهای لازم از این وزارتخانه، مرحله دوم تزریق واکسن را بعد از ماه مبارک رمضان آغاز خواهیم کرد.

نظرسنجی

نتیجه (ها)

▪️آیا رادیو خبری صبح ملت نیوز را شنیده اید؟

سایر مطالب

رفع مشکل توسعه شرکت قند شهدای دزفول با پیگیری سید احمد آوایی

دستگاه‌ امنیتی عربستان لجین الهذلول را احضار کرد

کارگران شهرداری کوت عبدالله در طنزی تلخ: فطریه‌ها را به حساب شهرداری بریزید تا فرزندان کارگران صبح عید خوشحال از خواب بیدار شوند!

وداع با بیژن افشار

باز هم انفجار در افغانستان با ده‌ها کشته و زخمی

تبرئه زنی که همسرش را با تفنگ شکاری کُشت؛ رای دادگاه ترکیه: دفاع مشروع در برابر خشونت خانگی

راپل سواری شبنم فرشاد جو در سد کرج

مصدومیت چهار نفر در برخورد اتوبوس با گاردریل در سمنان +تصویر

شهردارشهرستان هندیجان خبرداد: اجرای عملیات لایروبی و آهک پاشی جداول فاضلاب و کانال های دفع آب‌های سطی در نقاط مختلف سطح شهرستان

فوتسال بانوان؛ از ممانعت خراسان به ادامه بازی تا اخراج بارانی

مصاحبه اختصاصی با مهتاب عسکری بازیگر سریال یاور

آیین تجلیل از معلمین نمونه و برتر شهرستان با حضور فرماندار برگزار شد

بوسه شهردار شوش بر دستان کارگر نمونه

شرکت لوله سازی خوزستان به شرکت داروسازی تبدیل می شود

مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان گفت: 670 کلاس درس در استان همزمان با سراسر کشور امروز پنجشنبه افتتاح شد.

تقدیر از زینب مولایی به عنوان مشاور و مدیر فروش برتر بیمه سامان استان خوزستان

دومین مناظره با حضور سیدمحمدعلی ابطحی با منوچهر متکی

برسد به دست مالدینی ، در جشنواره های جهانی

تعلیق 3 هفته ای هواپیمایی تابان به‌دلیل عدم رعایت مقررات کرونا

گزارش تصویری شب احیا 19 رمضان 1400در جوار شهدای گمنام شهرستان دزفول

ماه رمضان در فرانسه : درخواست مسلمانان فرانسه برای لغو محدودیت های تردد در شب قدر

دومین بازدید ریس اداره بنیاد شهید شوش از بیمارستان مافی

آتش سوزی در مجتمع تجاری کادوس 2 آبادان

فرماندارشهرشتان امیدیه خبرداد: رد صلاحیت 35 نفر از داوطلبان شورای شهر در حوزه انتخابیه امیدیه

همزمان با هفته کار و کارگر خانه فرهنگ کار در ساختمان اداری شهرداری هندیجان افتتاح شد

روز معلم در ایران

پیروزی قاطع استقلال شوش در لیگ دسته سوم فوتبال کشور

دزفولی ها یک قدم به لیگ برتر فوتسال کشور نزدیک تر شدند

دیدار و گفتگوی سرپرست اداره دامپزشکی ایذه و مسئول نظارت بر فرآورده های خام دامی شهرستان با دادستان و ریاست محترم دادسرای شهرستان ایذه

بیانیه حمایت وفاق دزفول بزرگ از فرمایشات اخیر امام خامنه‌ای مبنی بر حضور مردم در انتخابات

41 زیبای خفته ایرانی در خلیج فارس

مصاحبه ی دکتر علیرضاورناصر ی با صداوسیمای مرکز خوزستان در خصوص طرح 55٠٠٠٠ هکتاری

ممنوع الخروجی 15 نفر مرتبط با انتشار فایل صوتی

میثم خالدیان به «گودال» رسید

مدیرکل تعزیرات خوزستان اعلام کرد تعزیر 8.3 میلیارد ریالی برای "قاچاق" 785 طاقه پارچه

فرماندارشوش: حدود 80 درصد داوطلب انتخابات شوراهای شهر شوش تایید صلاحیت شدند / احتمال تایید شدن همچنان وجود دارد

رونمایی از ترتیل کل قرآن با صدای حافظ نوجوان کشور

نشست مشترک دکتر علیرضا ورناصری با نمایندگان وزارت نیرو، جهاد کشاورزی و سازمان برنامه بودجه کشور

واکسیناسیون کرونا برای افراد بالای 80 سال از روز سه شنبه در شهرستان هندیجان آغاز میشود

اسلام و رمضان از نگاه هنرمندان غربی تابلوهایی که حکم پُست های اینستاگرامی را داشتند

حال و هوای این روزهای تالاب خراسان جنوبی؛ آبی تنها در نقشه جغرافیا

مرگ 2 جوان هندیجانی در 24 ساعت گذشته بر اثر کرونا

آبشار گَزو _ شیرگاه

اطلاعیه مهم| آغاز واکسیناسیون گسترده بیماران خاص در خوزستان

تلخ ترین طلای کیانوش؛ خداحافظ المپیک

الحاق دانشگاه‌ها به معنی حذف یا تعطیلی مجموعه دانشگاهی نیست

رئیس بیمارستان امیرالمومنین(ع) اهواز عنوان کرد وضعیت نگران‌کننده انبوه بیماران در اهواز / بستری موقت بیماران به دلیل نبود تخت

ششمین محموله واکسن کرونای «اسپوتنیک‌وی» وارد کشور شد

لیبرمن پس از اصابت موشک نزدیک دیمونا: اوضاع می‌توانست متفاوت رقم بخورد

سرپرست اداره صمت شهرستان مسجدسلیمان به ایمان اسدی شیخ رباط جوان رسید

با پیگیری دکتر محمد کعب عمیر: ادغام امور عشایر شهرستان شوش لغو شد

تحویل 50 وسیله از تجهیزات پزشکی به حوزه انتخابیه ی با همت و پیگیری ها دکتر علیرضا ورناصری

با همت و پیگیری های دکتر علیرضا ورناصری ٣ روستای هفتگل از اینترنت 3G برخوردار شدند

جابه‌جایی بیماران بین شهرهای خوزستان به دلیل تکمیل بیمارستان‌ها

پادکست ادبی صبح ملت نیوز بنام شعر دزفولی بنام «بُهارَه بین »منتشرشد

فولاد خوزستان تیم های رو را با قدرت در جام باشگاه های آسیا از پیش رو برمی دارد سه امتیاز شیرین از برد مقابل الوحدت اردن

رئیس پلیس راهور شهرستان هندیجان خبرداد: ورودی شهرستان هندیجان از سمت بندر ماهشهر بسته شد

وزیر بهداشت دستور داد: عزل و برخورد با سوءاستفاده‌کنندگان واکسن کرونای پاکبانان آبادانی

بازدید ویژه نماینده دزفول و بررسی مشکلات بخش مرکزی (3) / ازشهرک دامداری تا مشکل آنتن دهی و بیمارستان شهر امام

دعای روز سوم ماه مبارک رمضان

توییت وزیر امور خارجه اتریش پس از دیدار با عراقچی ما باید همه تلاش های دیپلماتیک را بسیج کنیم

مشاور رییس‌جمهور هیچ چیز جایگزین تلاش برای عدالت فراگیر نیست

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شوش گفت :پیش‌بینی می‌شود بیش از 40 هزار تن محصول کلزا در سال زراعی جاری در این شهرستان تولید شود.

امتحانات نهایی پایه نهم و دوازدهم در خوزستان

برگزاری آزمون کارشناسی رسمی قوه ًقضاییه در اوایل شهریور 1400

شهردارشهرستان هندیجان خبرداد: برخورد قانونی با تخلیه غیر مجاز نخاله های ساختمانی در هندیجان

رئیس منابع طبیعی وآبخیزداری هندیجان: آغاز به کار مدیریت رواناب شهرستان هندیجان

تجهیزات ایران‌ساخت حوزه پیش‌بالینی به دیگر کشورها می‌رود

تجمع کارکنان شرکتی جهادکشاورزی درب استانداری خوزستان

تقدیر و تشکر مسولادن باشگاه فولاد از تلاش و همدلی تمامی بازیکنان فولاد

سازمان زیبا سازی شهر اهواز ،مناطق کم برخوردار «مناطق محروم» را در الویت های خود قرار دهد

انتصاب مدیر عامل جوان برای شرکت فولاد خوزستان تحولی برای فولاد کشور

آغاز برداشت کلزا درشهرستان امیدیه

آغار برداشت گندم از مزارع امیدیه

آیت‌الله علم‌الهدی به کرونا مبتلا شد

شکایت دکتر علیرضا ورناصری از وزارت نیرو به کمیسیون اصل ٩٠ مجلس*

هیئت های اعزامی وزارت نیرو، جهاد کشاورزی و کمیسیون جهاد کشاورزی به حوزه ی انتخابیه ی مسجدسلیمان در استانداری خوزستان تشکیل جلسه دادند

تذکر دکتر علیرضا ورناصری به وزیر نیرو در مجلس هیئتی از سوی وزارت نیرو، وزارت جهاد و کشاورزی، کمیسیون جهاد و کشاورزی را به حوزه ی انتخابیه ی کشاند

ثبت درخواست متقاضیان واحدهای تولیدی استان در سامانه اینترنتی ستاد تسهیل

هفته نامه رامهرمز نامه شماره140منتشر شد

می نویسم فرهنگ، بخوانید قانون! به قلم سیدمحمد شاهزاده صفوی

رئیس ستاد انتخابات استان خبر داد استقبال داوطلبان زن در انتخابات شوراهای روستا در خوزستان

🔴گلایه مردم شهر امام خطاب به مسئولین شهرستان دزفول

خطیب‌زاده: کشتی "ساویز" بر اثر انفجار دچار آسیب جزئی شده است

✅بهانه ای برای قدردانی ✍️امیر قنبرزاده

برگزاری تمرین مرکب دریایی بین دو نیروی دریایی ایران و پاکستان

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان در تشریح اقدامات نوروز 1400در بنادر هرمزگان تشریح کرد: الزام همه تعاونی‌های دریایی به رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی

با حضور نماینده مردم مسجدسلیمان،لالی،هفتکل و اندیکا صورت گرفت:قرارداد ساخت تجهیزات جمع‌آوری گازهای مشعل امضا شد

مدیرجهاد کشاورزی شهرستان امیدیه خبرداد: تولید افزون بر 580 تن گوشت سفید در سال 99 در امیدیه

رئیس علوم پزشکی اهواز هشدار داد کرونای برزیلی بیخ گوش خوزستان / به خدمه کشتی‌های برزیلی، اجازه ورود به بندرگاه‌ها داده نشود

پلمپ یک بانک در شوش

پلمپ یک بانک در شوش

⭕تقصیر سمیه نیست! به قلم سیدمحمد شاهزاده صفوی

مارکوس لایتنر و تبریک روز طبیعت

نامه‌ ای بدون نقطه خطاب به فرزند آدم ، به قلم سیدمحمد شاهزاده صفوی

حکیم و مریدان/این داستان: آشتی کنان !! ؛ به قلم سیدمحمد شاهزاده صفوی

تخلفات بازار شب عید از گرانفروشی میوه شب عید تا عدم درج قیمت کالا زیر ذره بین بازرسان

تمثال شهدا شهرستان شوش نوسازی خواهند شد

نشست و هم اندیشی دکتر علیرضا ورناصری با اصحاب رسانه

تئاترگراف

نشستی برای وحدت و مخالفت با انتقال آب کارون با حضور نمایندگان خوزستان و چهارمحال بختیاری

هشدار جدی مدیر بهداشت ودرمان هندیجان صادر شد

خبرنگاران خوزستانی همگام با مجمع نمایندگان خوزستان و چهارمحال بختیاری برای"نه به انتقال آب از سرشاخه های کارون"به شهرکرد می روند

پایان مهلت خروج خودروهای غیربومی از شهرهای قرمز و نارنجی

اقدامات دکتر علیرضا ورناصری در سالی که گذشت

پیام تبریک رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی هرمزگان ‌به‌مناسبت روز جهانی آب

دکتر علیرضا ورناصری یکی ازفعالترین نمایندگان مجلس یازدهم در سال 1399

برگزاری اولین جلسه شورای اداری اندیکا با حضور دکتر علیرضا ورناصری

به یک خانم محترم جهت شرکت در انتخابات نیازمندیم؟!/به قلم سیدمحمد شاهزاده صفوی

سفیر پیشین فرانسه در ایران درگذشت

عروس و داماد درختکار، کلیه هدایای دریافتی را صرف امور خیریه کردند

نوروز امسال بیش از گذشته به حاجی فیروز احتیاج داریم ! به قلم سیدمحمد شاهزاده صفوی

‌بازدید دکتر علیرضا ورناصری و جمعی از مدیران شهری از محلات مسجدسلیمان

با پیگیری دکتر علیرضا ورناصری و تلاش دستگاه های اجرایی صورت گرفت

با همت دکتر علیرضا ورناصری اختصاص مبلغ 40 میلیارد ریال به شبکه بهداشت و درمان حوزه ی انتخابیه ی

اختصاص 40 میلیارد ریال تسهیلات به عشایر حوزه انتخابیه ی با همت دکتر علیرضا ورناصری

دادستان مسجدسلیمان از بازداشت مداح مراسم فاتحه خوانی خبر داد

بیانیه ی نماینده مسجدسلیمان به مناسبت روز شهید

برگزاری سیزدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان مهر در دزفول، بستری مناسب به منظور شکوفا شدن استعدادهای کودکان است

تئاتر کودک بایستی نیاز کودک به دریافت الگوهای مثبت، خوش بینانه و امید بخش را هموار کند

چند راهکار موثر در حذف ترقه های چهارشنبه سوری و کاهش حوادث آتش‌سوزی/صد درصد تضمینی!

مراسم تقدیر از اعضای کارگروه‌های کمیته سازندگان برگزار شد.

اجرایی شدن طرح طبقه بندی مشاغل در شرکت پالایش نفت بندرعباس

پایان مسابقات فوتسال سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران

کشف یک سیاره ی فرا خورشیدی در نزدیکی زمین

*فرمانده نخستین سنگر و سد مقابله با کرونای انگلیسی*

با همت دکتر علیرضا ورناصری مجوز پترو پالایشگاه هفتکل صادر شد

تذکر دکتر علیرضا ورناصری به وزرای آموزش و پرورش و نیرو

بازدید مدیران استانی از جاده رانشی پاگچ به دعوت دکتر علیرضا ورناصری

ضربه کاری بایدن به بن سلمان؛ نقش ولیعهد در ترور مرموز تایید شد!

خبر خوش برای استقلالی‌ها

پیش بینی مقام بهداشت جهانی درباره پایان شیوع کرونا

موضع ایران به دخالت بی‌ربط گزارشگر سازمان ملل

لیست خرید محمود فکری برای استقلال

سند خانم مجری جنجالی از علت ممنوع الکاریش اش

ماجرای کودکی مسی و همسرش

شهادت می‌دهم وزیر ورزش پرسپولیسی نیست

شهیدی که دست قطع شده اش را در جیبش گذاشت

صالحی هفته ی آینده در خصوص توافق آزانس، به مجلس توضیح خواهد داد

ناپدید شدن دو دختر نوجوان آبادانی

حضور گروه فرهنگی جهادی شهدای ٢١دی شهرستان لالی از بین ٣٠٠٠ گروه جهادی و فرهنگی در رقابت ٨٠ تیم برتر

معزی: اقدام در برابر اقدام، صدای واحد ایران است

٩ کمربند طلا و ١١ نقره حاصل تلاش تیم «موی تای کار» مسجدسلیمان

تاسیس اولین شعبه بانک در شهرستان اندیکا در مرحله اخذ مجوز

احداث باند دوم محور مسجدسلیمان_لالی در مرحله برآورد اعتبار قرارگرفت

رئیس اسبق شاباک: اسرائیل ممکن است تا یک نسل دیگر نابود شود

پرسپولیس با گل‌باران گل‌گهر قهرمان نیم‌فصل شد

پیگیری های نماینده مجلس در سطح کشور جهت رسیدگی به مناطق کمتر توسعه یافته حوزه انتخابیه نتیجه داد

توضیح استاندار خوزستان درباره انتصابش در سازمان استاندارد

خوش قولی دکتر علیرضا ورناصری/پرداخت مطالبات بازیکنان نفت مسجدسلیمان

آخرین مطالب

رویای من یک شاخه گل جای تفنگ است

قطع درختان بهشتی اهواز بدون دلیل

رئیس سازمان آتش‌نشانی شیراز: سیرک شیراز در شعله‌های آتش سوخت

رفع مشکل توسعه شرکت قند شهدای دزفول با پیگیری سید احمد آوایی

بگو مگوی ادامه‌دار شورای نگهبان با مجریان کشور: مصوبات لازم الاجراست

معاونت بهداشت دانشگاه جندی شاپور : واکسیناسیون هدفمند راه حل منطقی برای کشورهای با محدودیت منابع است.

مخالفت ریس جمهور با مصوبه شورای نگهبان

دستگاه‌ امنیتی عربستان لجین الهذلول را احضار کرد

رئیس کل بانک مرکزی مطرح کرد کاهش نرخ ارز ربطی به ارزپاشی بانک ندارد/ تزریق پول به بورس تا 2 روز دیگر

درخواست نویسنده شوشی :از مسئولین تقاضا دارم برای نویسندگان حق تالیف در نظر بگیرند که مشکلی مادی برای چاپ کتاب نداشته باشند

دفاع جنتی از تعیین شرط سنی برای کاندیداها

آثار لیراوی، پژوهشگر بوشهری در حوزه ادب عامه

کارگران شهرداری کوت عبدالله در طنزی تلخ: فطریه‌ها را به حساب شهرداری بریزید تا فرزندان کارگران صبح عید خوشحال از خواب بیدار شوند!

وداع با بیژن افشار

خطیب زاده: عراق باید از اماکن دیپلماتیک ایران صیانت کند/هدف مذاکرات تهران-ریاض امور دوجانبه و منطقه‌ای است

راه اندازی پردیس سینمایی در دزفول

راهکار لیلی رشیدی برای پیشگیری از یک وحشت‌زدگی

میرسلیم: عدم اجرای قانون توسط بانک‌ مرکزی منجر به کاهش ارزش پول ملی شده است

باز هم انفجار در افغانستان با ده‌ها کشته و زخمی

8 صبح فردا؛ آغاز ثبت نام از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری

ملاک بررسی صلاحیت داوطلبان پرونده افراد است نه نگاه سیاسی

منطقه آزاد بوشهر با پشتوانه 70 سال نگرانی

استورجن خطاب به لندن: رفراندوم استقلال صرفا مساله زمان است

نجات معدنچیان گرفتار سیل در روداب سبزوار

کمبود بیش از 200 پایگاه اورژانس در تهران

*⭕نقدی بر جوابیه اخیر پیمانکار آکواریوم شریعتی در خصوص تلف شدن ماهیان

تبرئه زنی که همسرش را با تفنگ شکاری کُشت؛ رای دادگاه ترکیه: دفاع مشروع در برابر خشونت خانگی

مبلغ فطریه 1400 اعلام شد؟

اعزام 3 گردان دیگر ارتش صهیونیستی به کرانه باختری/ افزایش آتش‌سوزی در شهرک‌های اطراف غزه

ظریف در کمیسیون امنیت ملی مجلس: میدان و دیپلماسی در کنار هم منافع ملی را تامین می کند

قالیباف در جلسه با آیت‌الله رئیسی چه گفت؟

پس از جداسازی شرکت از بخش خصوصی و واگذاری به دولت؛ "هفت تپه" کجا می‌رود؟

فرمانده عملیات مدیریت کرونا در تهران خبر داد راه اندازی نخستین مرکز واکسیناسیون خودرویی در تهران

وزیر کشور با اشاره به مصوبه انتخاباتی شورای نگهبان: بر مبنای تفسیر حقوقی معاونت حقوقی ریاست جمهوری عمل می کنیم

اصرار عجیب فدراسیون فوتبال بر اشتباه چند میلیارد تومانی

میشل فرودون ـ عکاس فرانسوی و رئیس سابق کایه دو سینما تشریح کرد عکاسی چقدر برای کیارستمی جدی بود؟

تهیه کننده سریال «روزهای آبی» در آستانه پخش: نگران سلامتی اکبر عبدی بودیم

مقامات چینی: بقایای موشک چینی در نزدیکی مالدیو وارد جو زمین شد

یک عضو هیات رییسه مجلس خبر داد تحقیق و تفحص از فایل صوتی انتشاریافته ظریف کلید خورد

روحانی در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت: طبق برنامه وزارت بهداشت، تا پایان تیر 13 میلیون نفر گروه پرخطر واکسینه می شوند

ممنوعیت و جریمه‌های سفر در تعطیلات عید فطر

58 شهید در انفجار منطقه شیعه‌نشین کابل

صحبت با تلفن همراه هنگام تزریق واکسن کرونا

دعای روز بیست و ششم ماه مبارک رمضان

شریک مالک هفت تپه رابط مالی با سازمان منافقین در سال 88 بوده!

راپل سواری شبنم فرشاد جو در سد کرج

ماجرای عجیب پناه بردن یک سگ به اورژانس جاده ای باشت! +فیلم

اعلام تجربه موفق خوزستان در درمان سرپایی کرونا به سازمان جهانی بهداشت

ارتش آمریکا اعلام کرده است که بقایای موشک چینی لانگ مارچ 5 بی در ترکمنستان سقوط خواهد کرد.

وزیر علوم اعلام کرد آمادگی دانشگاهها برای پذیرش حضوری دانشجویان/انتظار داریم دانشگاهیان در اولویت واکسن قرار بگیرند

ظریف: بایدن باید تصمیم بگیرد

بت شکنی! محصول فرهنگ است؟

دولت سوسیال دموکرات دانمارک قوانین اعطای تابعیت را دشوارتر کرد

شبانه ویا بطور مشکوک ‌شخصی را ازمنزلش بیرون نبرید

ابداع یک سیستم هشدار برای بیماری‌های قلبی-عروقی

پایگاه های نظامی کشورها در برابر تحویل واکسن!+ فیلم

مصدومیت چهار نفر در برخورد اتوبوس با گاردریل در سمنان +تصویر

یک سبد انجیر (شعر) 6

اخلاق و یاوه های مدروز

شهردارشهرستان هندیجان خبرداد: اجرای عملیات لایروبی و آهک پاشی جداول فاضلاب و کانال های دفع آب‌های سطی در نقاط مختلف سطح شهرستان

بررسی مشکلات حقوق پرسنل شهرداری و پروژه های نیمه تمام شوش و الوان

هفت تپه شوش خلع ید شد

معایب مکانیزه نبودن شهرداری ها، نقش سیستم مکانیزه برای شهرداری چه مزیتهای دارد

ثبت‌نام سالمندان جامانده از واکسن؛ امروز/تعیین تکلیف برگزاری آزمون‌ها/46 شهر در وضعیت قرمز

جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا روحانی: کسی که واکسن زده بداند که صددرصد مصون نیست

نقدی بر کتاب:آتاسای نویسنده:محمدرضا یوسفی تصویرگر: نازلی تحویلی ناشر: نشرشباویز

فراخوان چهارمین دوره مسابقه ادبی : دل نوشته و خاطره نویسی به مناسبت چهار خردادماه

جوانان نامزد شورای ششم فارغ از هر تیپ و جناحی دور هم جمع شدند .

فوتسال بانوان؛ از ممانعت خراسان به ادامه بازی تا اخراج بارانی

مصاحبه اختصاصی با مهتاب عسکری بازیگر سریال یاور

سرمایه هایی که در غربت به بار می نشینند

معرفی مجتمع فنی کاشفان صنعت

اتحادیه اروپا نمی‌خواهد رقابت اینترنت نسل ششم را مانند نسل قبل به چین ببازد

رادیوشوش منتشر شد

تبلیغات کاندیداهای ششمین دوره انتخابات شورای شهر و روستاها

نشست هم اندیشی تبلیغات انتخاباتی در شهرستان شوش (بهمراه عکس خبری )

دکتر الله‌کرم لیراوی آسمانی شد

المپیکی‎های ایران 60 نفر شدند

ابتکار: باید درباره روز قدس بانسل جوان گفت‌وگو کرد/لزوم توجه جامعه جهانی به واکسیناسیون مردم فلسطین

حرکت بازار خودرو برخلاف جهت تصمیم شورای رقابت!

در نامه قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا به وزارت راه و شهرسازی و ناجا؛ ممنوعیت سفرهای عید فطر ابلاغ شد

اقدام عجیب باشگاه برایتون در حذف نام و پرچم ایران!

رادیو خبری خوزستان منتشر شد

رادیو خبری صبح ملت ویژه شهرستان دزفول منتشر شد

ییلاق سوئه چاله یکی از زیبا ترین ییلاقات ماسال است

حمید هیراد از حمایت طرفداران خود قدردانی کرد

وزیر امور خارجه آمریکا گفت، ایالات متحده باور دارد که اگر روسیه بخواهد، هنوز ظرفیت انجام اقدامی خصمانه در مرز با اوکراین را دارد.

رویارویی کشتی‌های جنگی انگلیس و فرانسه در دریای مانش

انباشت زباله ها در معابر کوی مندلی و بی تفاوتی مدیریت شهرداری منطقه 6 اهواز

تابستان سرنوشت ساز مهدی قایدی

پیام فرماندار شوش به مناسبت گرامیداشت روز جهانی قدس

سخنرانی امانوئل مکرون به مناسبت دوصدمین سالگرد مرگ ناپلئون

آیین تجلیل از معلمین نمونه و برتر شهرستان با حضور فرماندار برگزار شد

بوسه شهردار شوش بر دستان کارگر نمونه

مالیات صفر برای شرکت‌های زیان‌ده و امهال ناکارآمد برای صنوف !

درودگر: مگر قرار است شستا از فوتبال نزول‌خواری کند؟

وزیر علوم: توان رقابت با دانشگاه‌های برتر جهان را داریم

پنتاگون: از نیروهایمان در عراق محافظت می‌کنیم

روحانی: در روز قدس با دعا برای آزادی قدس شریف یاد مردم مظلوم فلسطین را پاس خواهیم داشت

سرلشکر سلامی بیان کرد خط مشی سپاه درباره حضور نامزدهای نظامی در انتخابات ریاست جمهوری

شرکت لوله سازی خوزستان به شرکت داروسازی تبدیل می شود

رییس ستاد انتخابات کشور: بیش از 33 هزار صندوق الکترونیک در کشور استفاده می‌شود

شنبه آغاز ثبت‌نام افراد 80 سال به بالا که واکسن کرونا تزریق نکرده‌اند

رییس مجمع نمایندگان خوزستان:خانه‌دار شدن مردم چالشی جدی در استان است

مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان گفت: 670 کلاس درس در استان همزمان با سراسر کشور امروز پنجشنبه افتتاح شد.

آتش گرفتن ماشین معلمان عشایر شهرستان ایذه در روز معلم

تقدیر از زینب مولایی به عنوان مشاور و مدیر فروش برتر بیمه سامان استان خوزستان

سکه وارد کانال 8 میلیون تومانی شد

دومین مناظره با حضور سیدمحمدعلی ابطحی با منوچهر متکی

پیام رهبر انقلاب به شورای نگهبان و اصلاح طلبان از زبان باهنر

پروفسور دانشگاه نیویورک: شک ندارم نوع ایرانی کرونا وجود دارد

دانشگاه علوم پزشکی: استاد آهنین‌ جان به آلزایمر مبتلا بود و فیلم در محله قدیمی ضبط شده

گناه کبیره است /وزن ظریف کجا و این افراد کجا؟

زن مالیایی 9 قلو به دنیا آورد

عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم: حمله به ظریف با اشعار مذهبی و در لیالی قدر گناه کبیره است.

برسد به دست مالدینی ، در جشنواره های جهانی

سفر ناگهانی بن زاید به ریاض برای گفت‌وگو درباره ایران

تعلیق 3 هفته ای هواپیمایی تابان به‌دلیل عدم رعایت مقررات کرونا

انفجار قیمت کاغذ در سال 1400

پایان فاز نخست تست انسانی واکسن «فخرا» با تزریق بر 135 نفر

قزوینی‌ها بیش از مردم سایر استان‌ها به مهمانی می‌روند

روحانی در جلسه هیات دولت: کار مذاکره کنندگان ما در وین بزرگ بوده است/به زودی تحریم برداشته می شود

مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: ارتباطات در شهرهای الوان و شاوور از توابع شهرستان کرخه با نصب تجهیزات فنی و برقراری مسیر جدید فیبر نوری پایدار شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول هشت رشته تحصیلی به ظرفیت دانشگاه اضافه خواهد شد

اولین مذاکرات مصر و ترکیه برای عادی‌سازی روابط پس از 8 سال

واکنش خطیب زاده به انتشار برخی اخبار درباره تحریم‌های آمریکا

سلام المپیک به هدیه کاظمی عضو کایاک بانوان ایران

یک فعال حقوق حیوانات: سازمان محیط زیست مجوز واردات حیات وحش را صادر نکند

امدادرسانی به 40 خانوار عشایری در پی حوادث جوی باغملک

توضیح دادستان اهواز درباره وضعیت شرکت لوله‌سازی خوزستان

دستور وزیر کشور به استاندار خوزستان در جهت برخورد قاطع با عوامل برگزاری مراسمی در این استان .

گزارش تصویری شب احیا 19 رمضان 1400در جوار شهدای گمنام شهرستان دزفول

من یک ایرانی هستم و شهر را دوست دارم این حق مردم هست که بدانند به قلم :علیرضا نظری

مامای دلسوز روزت مبارک

نماینده مردم شوش در مجلس : مسئله انتقال آب از رودخانه‌های خوزستان به فلات مرکزی ایران یک خیانت برزگ است

درخشش دانش آموزان دبیرستان ملک آسا دزفول در مسابقات فرهنگی، هنری فردا

سقوط یک پل روگذر هنگام عبور قطار شهری در مکزیکوسیتی، دست‌کم 23 کشته و ده‌ها زخمی بر جا گذاشت.

ماه رمضان در فرانسه : درخواست مسلمانان فرانسه برای لغو محدودیت های تردد در شب قدر

دومین بازدید ریس اداره بنیاد شهید شوش از بیمارستان مافی

سخنگوی پنتاگون: از طریق کانال‌های دیپلماتیک نارضایتی‌مان را به ایران اعلام می‌کنیم

ربیعی: هنوز گزارشی درباره سرقت فایل صوتی ظریف ارائه نشده است

جلسه رئیس مجلس با وزیر کشور و هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا

تشییع پیکرهای مطهر سه شهید تازه تفحص شده در دزفول

اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان شوش حائز رتبه ممتاز شد

هفته نامه رامهرمز نامه شماره 143 همراه با فایل پی دی اف

15 میلیارد دلار سرمایه‌گذاری عراق برای کاهش وابستگی به ایران

سفر به 15 کشور آزاد، برگشت از آن‌ها ممنوع!

جزییات سقوط یکی از کارکنان سفارت سوییس از برجی در کامرانیه

تاکید جوزپ بورل بر بازگشت آمریکا به برجام و اجرای کامل آن

شعر رازِ چـــاه سروده استاد حسین بهرنگ از کتاب (نوای غربت)


نخستین کنفرانس ملی پژوهش های نوین
همکاران سیستم  دزفول  فردا
شاپای  الکترونیکی سایت صبح ملت نیوز

صبح ملت نیوز

صبح ملت نیوز